Facebook

Twitter

YouTube

ul. Michała Hubego 1/1 w Złotowie, telefon: 67 349 16 91
plenfrderu

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Złotowie informuje, iż dnia 14 grudnia 2019 r. wchodzą w zycie nowe przepisy unije dotyczące importu żywności z państw trzecich - czytaj więcej

 

 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Złotowie informuje, iż z dniem 1 lipca 2019 r. nie działa Punkt Szczepień przy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu. Informacje na temat szczepień można uzyskać na stronie : www.szczepieniadlapodrozujacych.pl

 

KOMARY W POLSCE - RYZYKO ZDROWOTNE. Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego czytaj

 

Komunikaty nr V i VI Międzyresortowej Komisji do Spraw Najwyższych Dopuszczalnych Stężeń i Natężeń Czynników Szkodliwych dla Zdrowia w Środowisku Pracy wraz z załącznikami czytaj

 

 PRODUKCJA PIERWOTNA-  OBOWIĄZKOWA REJESTRACJA  I WYMAGANIA HIGIENICZNE czytaj

 

KURS DLA GRZYBOZNAWCÓW 2019 czytaj

 

 

Zapraszamy do oglądania videobloga Wojewódzkei Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pozaniu.

Ocinek 1: Szczapienia 1 - zobacz

 

 

 

KONKURS DOBRYCH PRAKTYCH  ulotka

Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w ramach europejskiej kampanii „Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy” pod hasłem „Substancje niebezpieczne pod kontrolą” zaprasza wszystkie firmy i organizacje do udziału w europejskim Konkursie Dobrych Praktyk .

Konkurs ma na celu wyróżnienie przedsiębiorstw i organizacji, które szczególnie aktywnie
i efektywnie zarządzają ryzykiem związanym z występowaniem substancji niebezpiecznych w miejscu pracy oraz wprowadzili w swoim przedsiębiorstwie/organizacji odpowiednie rozwiązania z tym związane.

Konkurs jest podzielony na dwa etapy: etap krajowy (organizowany przez CIOP-PIB) i etap europejski (organizowany przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy). Termin przesyłania zgłoszeń dla firm i organizacji w Polsce upływa w dniu 22.01.2019 r. Rozstrzygnięcie konkursu na etapie krajowym odbędzie się w I połowie lutego 2019 r. a uroczyste wręczenie dyplomów laureatom tego etapu jest planowane wiosną 2019 r., podczas specjalnie w tym celu zorganizowanej konferencji.

Dodatkowe informacje o konkursie, formularz wniosku oraz kryteria oceny znajdują na stronie http://bit.ly/chemia-ciop-konkurs.

 

  PORADNIK DLA PRZEDSIĘBIORCÓW PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE PREKURSORÓW NARKOTYKOWYCH KATEGORII 2 CZYTAJ

 

 

 KOMUNIKATY kOMISJI DS. NDS I NDN CZYTAJ

 

 

SOLARIUM - WYMAGANIA I OBOWIĄZKI - czytaj

 


 

 

 

 

 

 SZCZEPIENIA PRZECIW PNEUMOKOKOM

Wiosna bez pneumokoków

Komunikat Ministra Zdrowia dla rodziców

Komunikat Ministra Zdrowia dla świadczeniodawców

List konsultanta ds. epidemiologii

 

 

PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ZŁOTOWIE INFORMUJE O ZMIANIE  USTAWY: TEKST JEDNOLITY USTAWY Z DNIA 9 LISTOPADA 1995R O OCHRONIE ZDROWIA PRZED NASTĘPSTWAMI UŻYWANIA TYTONIU I WYROBÓW TYTONIOWYCH OPUBLIKOWANO W DZ U Z 2017 R. POZ. 957.

 

 

 

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter